Strona główna

Ofertaoferta - Weryfikacja, uzupełnianie, ustalenie telefonów


Oferujemy usługi weryfikacji i ustalania danych. Sprawdzamy poprawność powiązań kodów pocztowych i miast. Ustalamy telefony. Usługa ustalania danych teleadresowych jest realizowana w kilku etapach. Kolejność realizacji poszczególnych etapów może być dowolnie modyfikowana w zależności od indywidualnych Państwa potrzeb.

4-B to wyspecjalizowana obsługa baz windykacyjnych. Poszukujemy informacji o dłużnikach, ustalamy telefony do dłużników, weryfikujemy aktualności i poprawność danych teleadresowych dłużników.

W naszej ofercie posiadamy specjalne rozwiązania pakietowe weryfikacji danych teleadresowych dla firm windykacyjnych i działów windykacji.

Zachęcamy do skorzystania z promocyjnej oferty ustalania telefonów:

 

4-B Ustalanie Telefonów

 

W celu uzyskania szczegółowej kalkulacji prosimy o przesłanie na adres biuro@4-b.pl maila o tytule 4-B Ustalanie Telefonów.

W naszej ofercie znajdziecie dedykowane rozwiązania weryfikacji danych, ustalania telefonów, skip tracingu, poszukiwania danych teleadresowych nie tylko dla firm windykacyjnych i działów windykacji, ależ też przeznaczone dla działów obsługi klienta, marketingu, reklamy i promocji.

Ponadto w ofercie 4-B: usługi technicznego obdzwaniania - weryfikacja poprawności numerów telefonów, usługi call-center, obsługa kampanii telefonicznych.Kontakt4-B
Ul. Świderska 113b/74
03-128 Warszawa
biuro@4-b.pl
604 776 656

Centrum Operacyjne 4-B
Ul. Czachowskiego 1
27-350 Sienno
48 326 17 64
570 063 444

powered by 5x5.pl